logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Sütlü Finger Çikolata 6,6 g 24'lü
  • resm Ülker Sütlü Finger Çikolata 6,6 g 24'lü

Ülker Sütlü Finger Çikolata 6,6 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 57,60 TL
Birim Fiyat: 2,40 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 345,60 TL
Birim Fiyat: 2,40 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Sütlü Finger Çikolata 6,6 g 24'lü

Ülker Çikolata Finger Sütlü

Çikolata lezzetini çok daha yumuşak bir forma bürüyen süt Ülker Çikolata Finger Sütlü üründe bol miktarda kullanılıyor. Bu sayede daha yumuşak bir çikolata lezzeti ve daha bol bir kakao aroması ile damaklarınızı şenlendirebiliyorsunuz. Uzun ince bir kesime sahip olan çikolata dilediğiniz her an kolaylıkla tüketebileceğiniz bir lezzet.

Ülker Çikolata Finger Sütlü çantada taşınabiliyor. İnce yapısı sayesinde çocuklar tarafından da kolaylıkla tüketilebiliyor. Kalsiyum içeren ürün tatlı krizlerinden kurtulmak için de birebir.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor. Her biri paket şeklinde kullanıma sunulan bu lezzeti siz de deneyin. Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kategorisinden ürünü temin edebilirsiniz. Böylece ürün adresinize kadar gelecek.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.