logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Sütlü Baton Çikolata 15 g 24'lü

Ülker Sütlü Baton Çikolata 15 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 134,40 TL
Birim Fiyat: 5,60 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 806,40 TL
Birim Fiyat: 5,60 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Sütlü Baton Çikolata 15 g 24'lü

Ülker Baton Çikolata Sütlü

Belçika çikolatası yapımında ustalaşan Ülker, en sevdiğimiz çikolataları %100 inek sütünden üretmeye ve ağızlarımızı muhteşem lezzetiyle tatlandırmaya devam ediyor. Lezzeti zengin, pürüzsüz çikolata formu, duyuları harekete geçirmek, kendinizi ve sevdiklerini şımartmak için sadece en iyi malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Çocukların severek yediği baton çikolatalar, onlar için en iyisi düşünülerek benzersiz çikolata ustaları tarafından üretilmiştir. İçeriğinde şekerden fazla kakao ve süt barındırdığı için ağız sağlığını olası tehlikelerden korur.

Eve gelen misafirlerimize sıcacık bir Türk kahvesinin yanında Ülker Baton Çikolata Sütlü ikram etmek hem sizi misafirlerinizi memnun edecektir. Bu aşamadan sonra size bu benzersiz lezzetin ve koyu bir muhabbetin tadını çıkartmaktır. Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmesi önerilmektedir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.