logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Saklıköy Fındık Kremalı Bisk 100 g 24'lü

Ülker Saklıköy Fındık Kremalı Bisk 100 g 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 259,20 TL
Birim Fiyat: 10,80 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Saklıköy Fındık Kremalı Bisk 100 g 24'lü

Ülker Saklıköy Fındık Kremalı Bisküvi

Ülker Saklıköy Fındık Kremalı Bisküvi , tam tahıllı özelliği ile ön plana çıkan harika bir ürün. Ülker firmasının yıllardan beri devam eden kalitesi ve tecrübesi ile üretildi. Özel bir kutu içinde satışa sunulmuş durumda. Toptan alım yapanlar için paketten oluşuyor.

Ülker Saklıköy Fındık Kremalı Bisküvi, lezzeti ile sizi bağımlısı yapacak. Çünkü bisküvi klasik bir tattan fazlasını ifade ediyor. Vitamin deposu olarak bilinen fındığın en güzel kreması kullanılarak üretildi. Son derece taze. Uzun süre bozulmadan kalabiliyor. Ağzınıza attığınız vakit bir ısırık ile lezzet şölenine ortak olabilirsiniz. Atıştırmalık ihtiyacınızı çok başarılı bir şekilde karşılayabiliyor.

Yemek sonrasında çay ya da kahve keyfi sırasında bu harika ürünü tercih edebilirsiniz. Karnınız acıktığında, kremalı olan bu bisküvi hemen imdadınıza yetişecektir. İçinde katkı maddesi olmadığı için insan sağlığını olumsuz olarak etkilemiyor. Siparişini ise kolay bir biçimde verebilirsiniz. Bizim Toptan resmi sitesini kullanmak mümkün.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.