logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Hero Baby Sütlü Peynirli Pekmezli 8 Tahıllı 200 g

Ülker Hero Baby Sütlü Peynirli Pekmezli 8 Tahıllı 200 gAdet Fiyatı : 62,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 718,80 TL
Birim Fiyat: 59,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Hero Baby Sütlü Peynirli Pekmezli 8 Tahıllı 200 g

Ülker Hero Baby Sütlü Peynirli Pekmezli 8 Tahıllı 200 Gr.

Anneler bebekleri için her zaman hijyenik ve sağlıklı ürünlerini tercih ederler. Ülker Hero Baby sütlü peynirli pekmezli 8 tahıllı 200 gr.’lık ürün, annelerin gönül rahatlığı ile bebeklerine verebileceği ürünlerdendir. 8 farklı tahılın, peynir, süt ve pekmezle karışımı ile üretilen ürün, sağlıklı kutu ambalajları içinde satışa sunulmaktadır.

Kaşık mama ürünleri içinde bebeklerin de severek tükettiği Ülker Hero baby, ek gıda takviyesi ile bebekler daha sağlıklı gelişmektedir. Bebeğinizin tahıl ihtiyacını karşılayabileceğiniz ürün, süt ve peynirli tadıyla oldukça lezzetlidir.

Bebekler belli bir döneme kadar yiyecekleri kolaylıkla sindiremezler. Ek besin dönemindeki bebeklerin de yiyecekleri sindirmeleri biraz daha zordur. Ek gıda ürününe başlayan bebekler bu ürünü, kolaylıkla sindirebilmektedir. Pekmez, bebeklerin gelişiminde rol oynayan bir gıdadır.

Anneler, bebekleri için her zaman en iyisini düşünür. Ürün 120 gr.’lık sağlıklı paketi içinde sunulmaktadır. Bebeğinizin tam şekilde beslenmesi, gelişimi için gerekli tüm gıdaları alması gerekir. www.bizimtoptan.com.tr online marketinden sipariş edebileceğiniz ürün, bebeğinizin gelişimi ve mutlu bir bebeklik geçirmesi için oldukça idealdir.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.