logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Hero Baby Sütlü Meyveli 8 Tahıllı 200 g

Ülker Hero Baby Sütlü Meyveli 8 Tahıllı 200 g


Adet Fiyatı : 24,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 298,80 TL
Birim Fiyat: 24,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Hero Baby Sütlü Meyveli 8 Tahıllı 200 g

Ülker Hero Baby Sütlü Meyveli 8 Tahıllı 200 Gr.

Bebeklerin belli bir dönemden sonra ek gıdaya ihtiyaçları vardır. Anne sütünün yanında ek gıda ürünlerinden Ülker Hero Baby sütlü meyveli 8 tahıllı 200 gr.’lık paketlerde sunulan ürünü tercih edebilirsiniz. Ürün, dördüncü, beşinci ve altıncı aydan itibaren kullanılabilecek üç farklı çeşide sahiptir.

Süt ve meyvenin yanında bebeğin ihtiyacı olan 8 tahıllı Ülker Hero baby, bebeklerin gelişimi için de harika lezzetler sunmaktadır. Kaşık mama ürünü, bebeğin gelişiminde yararlı olan tüm içeriklere sahiptir.

Ek besin zamanı gelen bebeklerin sindirimleri oldukça zor olabilmektedir. Bebeklerin sindirimine yardım ederek daha rahat sindirmelerini sağlayan ürün, annelerin yemek yiyemeyen bebeklerine sunabilecekleri en güzel tatlardan biridir.

Bebeğin ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri içinde saklayan ürüne, ayrıca süt eklemeye gerek olmadan sadece su ile kolayca hazırlanabilmektedir. Türk Gıda Kodeksine uygun şekilde üretilen bu değerli ürüne sahip olmak için yapmanız gereken tek şey, www.bizimtoptan.com.tr online market adresine giriş yapmaktadır. Site içinde bulunan bebek ürünlerini inceleyerek, bebeğinize en uygun ürünü sipariş edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.