logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Hero Baby Süt Rezeneli 8 Tahıllı Gece 200 g

Ülker Hero Baby Süt Rezeneli 8 Tahıllı Gece 200 gAdet Fiyatı : 63,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 762,00 TL
Birim Fiyat: 63,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Hero Baby Süt Rezeneli 8 Tahıllı Gece 200 g

Hero Baby Sütlü Rezeneli 8 Tahıllı Gece 200 Gr

Vitaminler açısından son derece zengin olan Hero baby sütlü rezeneli 8 tahıllı gece, mutlaka tüketilmesi gereken ek gıdalardan bir tanesidir. İçeriğinde tamamen doğal ve organik besinler bulunur. Paketi açılmadığı sürece ilk günkü tazeliğini korur.

Çocuklarda ya da bebeklerde 6.aydan itibaren kullanıma uygun olan ek gıda, el değmeden son derece hijyenik bir şekilde üretilmiştir. İçeriğinde sağlık açısından yararlı olan, 8 farklı tahıl bulunur. Folik asit, demir, çinko, kalsiyum gibi farklı vitaminlere de sahiptir.

Uyku öncesinde annelerin en çok tercih ettikleri seçeneklerden bir tanesi olarak karşımıza çıkar. Çocukların vücut gelişimlerini en iyi şekilde tamamlamalarına yardımcı olur. Devam sütü içerdiğinden dolayı ekstra süt eklemenize gerek kalmadan su ile kolay bir şekilde hazırlanır.

GDO, koruyucu madde ya da sağlık açısından herhangi bir zararlı ürün içermez. Türk Gıda Kodeksi Bebek Birliği tarafından düzenli olarak denetlenir. Bebeklerin karınlarının gece uykusu öncesinde tok olmasına zemin hazırlar. Böylelikle uyku kaliteleri de artar.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.