logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Hero Baby Karışık Meyveli 125 g

Ülker Hero Baby Karışık Meyveli 125 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Hero Baby Karışık Meyveli 125 g

Ülker Hero Baby Karışık Meyveli 125 Gr.

Bebek ve küçük çocuk ek gıdası olarak sağlıklı kavanoz ambalajında sunulan Ülker Hero Baby karışık meyveli 125 gr.’lık mamayı tercih edebilirsiniz. Türkiye’de birçok annenin bebeğine mama olarak verdiği bu ürün, 5 aylık ve üstü bebekler için bol vitamin deposu bir mamadır.

Anneler, bebekleri için her zaman en iyisini ister.  Ülker Hero Baby, mevsiminde toplanan meyveler ile hazırlanarak özel olarak vakumlanarak, cam kavanozlarda bebek ürünleri bölümünde yerini almıştır. Hem lezzetli hem de oldukça sağlıklı bir mama ürününü, bebekler de rahatlıkla ve çok severek tüketmektedir.

Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilen mama ürünleri hazırlanırken, organik olarak üretilen meyvelerin zamanında toplanmasıyla harmanlanan meyvelerden üretilmektedir. Bebeklerin gelişiminde de oldukça faydasını gören anneler, beşinci aydan sonra, bebeklerine rahatlıkla bu ürünü yedirebilirler.

Bebeğiniz vitamin ve mineral takviyesine ihtiyaç duyduğunda meyve harmanı hazırlamak zordur. Ürün, siz annelerin daha rahat etmesi ve bebeklerin mutlu ve tok olmaları için hazırlanmıştır. Bebeğinizin de severek yiyeceği bu mama ürününe www.bizimtoptan.com.tr online marketi, bebek ürünleri bölümünden ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.