logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Hero Baby Elma & Muz 125 g

Ülker Hero Baby Elma & Muz 125 g



Adet Fiyatı : 20,50 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Hero Baby Elma & Muz 125 g

Ülker Hero Baby Elma Muz 125 Gr.

Yurdumuzun dört bir yanından toplanan meyvelerin birleştirerek püre halinde hazırlanan Ülker Hero Baby elma muz 125 gr.’lık cam kavanoz ambalajıyla satışa sunulmaktadır. Organik olarak üretilen elma ve muz meyvelerinin el değmeden püre haline getirilmesiyle, kaşık mama olarak hazırlanan besin değeri yüksek bir üründür.

Organik olarak üretilen meyvelerin toplanmasıyla üretilen Ülker Hero Baby içinde, bebeklerin gelişimine zarar verecek hiçbir katkı maddesine rastlanmaz. Türk Gıda Kodeksi kurallarına göre üretilen ürün, vakumlanarak raflardaki yerini almaktadır.

El değmeden vakumlanarak hazırlanan ürünler, son tüketim tarihine kadar tazeliğini korumaktadır. Dördüncü ayını bitiren bebekler, bu aydan itibaren rahatlıkla bu kaşık mama ürünü yemeye başlayabilirler.

Lezzetli tadını topraktan ve güneşten alarak büyüyen meyvelerden alan ürün, 125 gr.’lık cam kavanoz ambalajında, bebeklerin severek yiyecekleri bir lezzettedir. Annelerin bebeklerine anne sütüyle birlikte rahatlıkla verebilecekleri bir üründür. İçine ayrıca şeker ve süt ilavesi yapılmadan rahatlıkla yedirebileceğiniz bu ürüne sahip olabilmek için, www.bizimtoptan.com.tr online marketini ziyaret edebilirsiniz. Bebek ürünleri, bebek mamaları kategorisinde bulacağınız ürünlerin dışında farklı ürünleri de inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.