logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Hero Baby Bisküvili 8 Tahıllı Gece 200 g

Ülker Hero Baby Bisküvili 8 Tahıllı Gece 200 gAdet Fiyatı : 63,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 762,00 TL
Birim Fiyat: 63,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Hero Baby Bisküvili 8 Tahıllı Gece 200 g

Hero Baby Elmalı Bisküvili 8 Tahıllı Gece 200 gr

Hero baby elmalı bisküvili 8 tahıllı gece ürünü bebeklerin gece uyumadan önce tüketmeleri için üretilmiştir. Rahat bir gece uykusu için iyi bir beslenme önem taşır. Ürün sütlü elmalı 8 tahıllı içeriği ile satışa sunulmaktadır. Bu içeriğin genel olarak rahatlatıcı ve uyumaya katkı sağlayıcı olması nedeniyle ürün annelerin dikkatini çekmektedir.

Devam sütü içeren bebek bisküvisi sitemizde 200 gr olarak satışa sunulmuştur. Gece ürünü olarak geçer. Devam sütü bulunduğu için ürüne ayrıca süt katmanıza gerek yoktur. Su ile hazırlanabilen, pratik kullanımlı bir ürün olarak annelere ve babalara yardımcıdır. Kullanılması gereken ölçüler de paket üzerinde gösterilmektedir.

Bebek ürününde çeşitli vitaminler, kalsiyum, çinko ve demir vardır. Mineral ve vitaminlerin ayrıntılı listesi ürün paketi üzerinde gösterilmektedir. Bizim Toptan Market sitemiz toptan satışlarınız için üründe iyi miktarda indirim gerçekleştirmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.