logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Bitter Kare Çikolata %80 Kakao 60 g
  • resm Ülker Bitter Kare Çikolata %80 Kakao 60 g

Ülker Bitter Kare Çikolata %80 Kakao 60 gAdet
Paket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bitter Kare Çikolata %80 Kakao 60 g

Ülker Çikolata Bitter %80 Kakaolu

Son derece yumuşak ve ağızda anında dağılabilen bir forma sahip olan Ülker Çikolata Bitter %80 Kakaolu yüksek oranda kakao içermesi nedeniyle çok sayıda kişinin ortak tercihi olabiliyor. Ürün yoğun oranda bitter aroması da içeriyor. Bu yönüyle bitter çikolata sevenlerin önceliği de olabiliyor.

Ülker %80 Kakaolu Bitter Çikolata tek başına tüketilebildiği gibi Türk kahvesi yanında da tercih edilebilir. Ayrıca eriterek hazırladığınız tatlı çeşitlerini süslemek için kullanabilirsiniz. Sunum amaçlı tabak dekorasyonunda da kullanıma uygun bir çikolata çeşidi.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor ve paket olarak tüketime sunuluyor. Ülker’in bu eşsiz lezzetini tercih etmek isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Bizim Toptan internet mağazasında tüm çikolata çeşitleri mevcut.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.