logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tuzot Natural Çeşni 170 g

Tuzot Natural Çeşni 170 gAdet Fiyatı : 26,30 TL
Paket Fiyatı (12 Adet) : 315,60 TL
Birim Fiyat: 26,30 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tuzot Natural Çeşni 170 g

Tuzot Natural Çeşni 170 Gr

Tuzot birbirinden lezzetli baharatlar ile birbirinden lezzetli sebzeleri bir araya getirerek ortaya harika bir çeşni çıkarıyor. Yemeklerinizde kullanabileceğiniz bu çeşni yemeklerinizin lezzetine lezzet katacaktır.

Kurutulmuş turp, havuç, kereviz soğan, maydanoz, çeşitli baharatlar ve tuz ile ortaya çıkan bu lezzet etli tariflerde mükemmel bir sonuç ortaya çıkarıyor. Hem etki hem de etsiz tariflerde kullanabileceğiniz bu lezzet tahıl ve sebze yemeklerinde de kullanılabilmektedir.

Pilavlarda, makarnalarda, dolma ve sarmalarda, böreklerde meze ve soslarda kullanabileceğiniz bu lezzet Tuzot  natural çeşni 170 gr olarak paketleniyor. Sebzeli ve baharatlı bu çeşniyi yemeklerinizin lezzetini arttırmak için kullanabilirsiniz.

Sebzeli ve baharatlı çeşniyi yemeklerinizde kullanırken pişirme işleminin son 5 dakikasında kullanabilirsiniz. Çeşni tuz içerdiği için ayrı olarak tuz eklemenize gerek yoktur. 1 kişilik bir porsiyon için 1 çay kaşığı çeşni kullanabilirsiniz. 4 kişilik bir servis için ise bu sebzeli çeşniden 1 çorba kaşığı ekleyebilirsiniz. Et ve tavuk yemeklerinizi bu çeşni ile terbiyeleyerek pişirebilir ya da ızgara olarak hazırlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.