logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tursil Leylak Çamaşır Det. Toz 10 kg
  • resm Tursil Leylak Çamaşır Det. Toz 10 kg

Tursil Leylak Çamaşır Det. Toz 10 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tursil Leylak Çamaşır Det. Toz 10 kg

Tursilmatik Leylak Konsantre 10 Kg

Tursilmatik Leylak Konsantre 10 Kg ile beraber artık çamaşırlarınız çok daha temiz bir hal alacak! Çamaşırlarınızın hem lekelerden arınmasını hem de mis gibi bir kokuya sahip olmasını istiyorsanız Tursilmatik bunun için en uygun formülü hazırlamıştır!

Tursilmatik sizin için verimli ve muntazam bir içerik hazırlamıştır. Dermatolojik olarak da size herhangi bir zarar vermeyecek içerik oluşturulmuştur. Odanızın ve dolaplarınızın mis gibi leylak kokmasını sağlarken aynı zamanda sağlığınızı da muhafaza ettiği net şekilde görülüyor!

Siz de bu uygun fiyatlı fakat bir o kadar da etkili ürünü satın alarak en inatçı lekeler ile dahi mücadele edebilirsiniz. İçeriğinde yer alan koku partikülleri sayesinde ayrıca bir yumuşatıcı kullanmanıza da gerek kalmayacaktır!

Otomatik makineler için özel olarak tasarlanmış olan bu ürünün elde kullanılabilecek farklı versiyonları da bulunuyor. Verimli temizliğin ve doğa dostu ürünlerin sizin için piyasadaki karşılığı kesinlikle Tursilmatik olacak! 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.