logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tat Mayonez 550 g

Tat Mayonez 550 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tat Mayonez 550 g

Tat Mayonez Plastik 550 Gr

Tat mayonez plastik 550 Gr aromatik ve farklı sosları sevenler için özel olarak üretilmiştir. Tamamen mevsiminde baharatların toplanması ile birlikte hazırlanmıştır. Plastik ve pratik kullanıma sahip ambalajı güneşten uzakta muhafaza edildiğinde ise sorun yaşanmaz.

Mayonez ambalajının içerisinde yaklaşık olarak 550 Gr ürün bulunur. Yağ, su, yumurta, sirke ve tuz kullanılarak üretilen makarna günümüzde tüm yiyeceklerde kullanılır. Özellikle makarna, patates kızartması, köfte, hamburger gibi alternatiflerde çok fazla tercih edilmeye başlamıştır.

Kahvaltı ya da akşam yemeği fark etmeksizin tüm ürünlerde kullanılabilen Tat mayonez, hafif bir aromaya sahiptir. Pratik kapağı sayesinde sıçratmadan kullanmak mümkündür. Satışta olan ürünün içerisinde koruyu ya da renklendirici de bulunmaz.

Ambalajının içerisinde yaklaşık olarak 550 Gr mayonez bulunur. Raf ömrü uzun olsa da her zaman son tüketim tarihine özen göstermek faydalı olacaktır. Gençler, çocuklar ve yetişkinlerin en çok sevdiği soslar arasında her zaman popülerliğini korur. Sandviç hazırlarken de mayonez pratik seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.