logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Mayonez

Mayonez

20 adet ürün listelenmektedir.

Mayonez (20) adet ürün listelenmektedir.
Mayonez
20 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Farklı lezzeti ile oldukça etkileyici bir tat sunan mayonez çeşitlerini tek bir kategori içerisinde toplayarak dilediğiniz ürünü kısa sürede temin etmenizi sağlıyoruz. Sadece kalite düzeyi yüksek ve güvenilir markaların ürün çeşitlerinden oluşan Mayonez kategorimizde 430 gr, 650 gr ve 850 gr şeklinde gramajlara sahip ürünleri bulabilir ve kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Bizim Mutfak ve Besler markaları tarafından üretilmiş olan mayonez çeşitleri pratik bir ambalaj ile kullanımınıza sunuluyor. Açılıp kapanabilen kapak ve plastik esnek ambalaj içerisinde yer alan ürünler patates kızartması, pizza, köfte ve makarna gibi pek çok gıda ile birlikte kullanılabiliyor. Eşsiz lezzeti ile tüm atıştırmalık ve yiyeceklerin tadını değiştirebilen, çok daha leziz kılabilen mayonez yoğun aroması ile de beğeni kazanıyor.

Yoğun aroması sayesinde çocuklara bazı yemekleri sevdirmek için de kullanabileceğiniz mayonez çeşitlerini oda ısısında ya da buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Bazı hamur işlerini daha leziz kılmak için de tercih edebileceğiniz mayonezler ile evde hazırladığınız lezzetleri çok daha farklı bir tat ile buluşturabilirsiniz.