logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Tat Ketçap Tatlı 650 g
  • resm Tat Ketçap Tatlı 650 g

Tat Ketçap Tatlı 650 g


Adet Fiyatı : 17,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 215,40 TL
Birim Fiyat: 17,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tat Ketçap Tatlı 650 g

Tat Ketçap Tatlı 650 Gr

Herkesin damak zevkine uygun olan Tat ketçap tatlı 650 Gr, özel olarak üretilip paketlenmiştir. Tamamen mevsiminde toplanan son derece organik domateslerden hazırlanmıştır. Tadı lezzetli olduğu gibi aynı zamanda kıvamı da oldukça yoğundur.

Ambalajının içerisinde 650 Gr ketçap bulunur. Paketlemesi pratik olduğu için bu sayede muhafaza etmesi de kolaydır. Güneşten uzak tutmak ve serin yerde korumak, kullanım ömrünün uzamasına yardımcı olur. Makarna ya da kızartmalarda ketçap, olmazsa olmaz lezzetlerden biridir.

Tat ketçap tatlı, herhangi bir ilave ya da katkı maddesi içermez. Hafif bir aromaya sahip olmasının yanı sıra gençler ve çocuklar tarafından çok fazla kullanılır. Aromatik soslar söz konusu olduğunda her zaman popülerliğini korur. İçerisinde yüksek oranda likopen olması nedeniyle enerji deposu olarak da karşımıza çıkar.

Satışa sunulan Tat ketçap organik ürünleri tercih edenler açısından en doğru seçeneklerden biridir. Anadolu’nun en güzel tarlalarından toplanan domateslerin bir araya getirilmesi ile birlikte hazırlanır. Sandviç ve farklı yemeklerde de sıklıkla tercih edilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.