logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tadım Yer Fıstığı Kabuklu 250 g

Tadım Yer Fıstığı Kabuklu 250 gAdet Fiyatı : 65,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tadım Yer Fıstığı Kabuklu 250 g

Kuruyemiş yeni yıl kutlamalarından, doğum günü partilerinden ev oturmalarına kadar tüm aktivitelerin baş tacıdır. İçlerinden en sevdiğimiz yer fıstığı da işlenmemiş kabuklu haliyle Tadım Yer Fıstığı Kabuklu  paketlerinde!
Tadım size kabuklu yer fıstığının en keyifli halini sunuyor. Kolay kırılabilen dış kabuğu ile işlem görmemiş yer fıstığı lezzetini ekonomik paketlere sığdırdı, keyfini çıkarması size kaldı! Parmaklarınızın arasında dağılan narin kabuğunun içinde çıkan tazecik tatlı mı tatlı yer fıstığı ağzınızda bayramı yaşatacak.
Çat kapı misafir, şipşak ikram! Tadım Yer Fıstığı ile ev misafirlikleri artık kabus değil. Muhteşem tadı ile misafirleriniz bulduğunu yemek zorunda kalmasın! Kuruyemişin şahı, çocuklar hayranı! Yer Fıstığının vazgeçilmez lezzeti ile atıştırmalıklarınızın baş tacı olacak.
Kuruyemişte ucuza kaçmayın ama bütçenizi de aşmayın. Yer fıstığı kalitesini Tadım Yer Fıstığı Kabuklu olan paketi ile keşfedin.
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.