logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tadım Karışık Kuruyemiş Festival 180 g

Tadım Karışık Kuruyemiş Festival 180 gAdet Fiyatı : 103,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tadım Karışık Kuruyemiş Festival 180 g

Tadım Karışık Kuruyemiş Festival

Tadım Karışık Kuruyemiş Festival ile beraber parti gecelerine özel atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz. Özel olarak bir araya getirilmiş olan bu karışımın içinde yer alan her bir ürün tazeliği ve muntazam yapısı ile göz doldurmaktadır. Özellikle taze mahsul ve kalite konusunda Tadım’ın piyasada en hassas firmalardan biri olduğu da dile getirilmelidir.

Karışık kuruyemiş içeriğinde yer alan özel seçilmiş ürünler ile beraber size muhteşem bir atıştırmalık sunacak. Festival olarak adlandırılan bu ürünün içeriğinde sadece kalite konusunda onay almış olan ürünlere yer verilmiştir.

Sağlıklı beslenmek isteyen kişilerin özel olarak bu ürünü tercih etmeleri oldukça faydalı olacaktır. Sağlıklı ve dengeli beslenmenin ilk adımı olarak hayatınıza kuru yemişleri dahil edebilirsiniz.

Tadım üretim safhasında da tam manası ile doğa dostu bir tutum benimsemiştir. Bu doğa dostu tutum sizi memnun edecek bir içeriğe sahiptir. Özellikle lezzet ve kaliteye bu denli verimli şekilde ulaşmak bir mucize!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.