logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tadım Kabak Çekirdeği 180 g

Tadım Kabak Çekirdeği 180 gAdet Fiyatı : 78,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tadım Kabak Çekirdeği 180 g

Tadım Kabak Çekirdeği

Tadım kabak çekirdeğiolarak satışa sunulmakta. Lezzetli ürün sağlık açısından da besin kaynağı niteliğinde. Kabak sebzesinin içerisinde yer alan çekirdekler özenle ayrılır. Ayrılan çekirdekler kurutulur ve muhteşem bir lezzet elde edilir.

Kendine has lezzetiyle kuruyemişler arasında sıklıkla tercih edilen bir ürün. Hoş sohbetlerinize keyifle eşlik eder. TV izlerken ya da film izlerken arkadaşlarınızla beraber keyifle tüketebileceğiniz bir ürün. Uygun fiyatlarda satışa sunulduğu için tercih edilebilirliği de yüksek.

Çıtır çıtır atıştırmalık, sinir ve stresinizi de yatıştıracak. İster çay yanında ister soğuk meşrubatlarla tüketebileceğiniz bir ürün. Kabak çekirdeği özel olarak paketlenerek satışa hazır hale getirilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.