logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tadelle Gofret Bitter 35 g 24'lü

Tadelle Gofret Bitter 35 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 189,84 TL
Birim Fiyat: 7,91 TL
Koli Fiyatı (192 Adet) : 1518,72 TL
Birim Fiyat: 7,91 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tadelle Gofret Bitter 35 g 24'lü

Tadelle Gofret Bitter

Lezzeti ile kendine hayran bırakan, bu sayede sayısız müdavimi olan Tadelle Gofret Bitter ürünü, Tadelle Gofret Bitter seçeneği ile bu lezzeti daha bir fazlalaştırıyor. 

Tadelle’nin eşsiz bitter çikolatasının gofret ile buluştuğu, lezzeti ile minik bir tatlı festivaline dönüşen Tadelle Gofret Bitter, Toptan seçeneği ile bitmek bilmeyen bir lezzet serüveninin başlangıcı olma niteliğini taşıyor. 

Tadelle Gofret Bitter ürünü, kaliteli kakao çekirdekleri ile dış kısmını saran çikolata tabakası, ısırdıkça daha da lezzetlenen çıtır çıtır yapısı ve sunduğu mutluluk ile beğeni topluyor. 

Tadelle Gofret Bitter ürünü, sevdiklerinizle doyasıya paylaşacağınız, damağınızda bıraktığı karakteristik Tadelle tadı ile mest olacağınız, kokusu ve şekli ile iştahınızı gittikçe kabartacak bir ürün. Fındığın en güzel hallerinden bir tanesi olan Tadelle Gofret Bitter, tadına doyulmayacak bir lezzet. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.