logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tadelle Gofret Beyaz 35 g 24'lü

Tadelle Gofret Beyaz 35 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 189,84 TL
Birim Fiyat: 7,91 TL
Koli Fiyatı (192 Adet) : 1518,72 TL
Birim Fiyat: 7,91 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tadelle Gofret Beyaz 35 g 24'lü

Tadelle Gofret Beyaz

İnce ve leziz gofret yaprakları arasında muhteşem bir çikolata kreması bulunuyor. Tadelle Gofret Beyaz hem gofret hem de çikolata tüketmekten hoşlananlar için gayet ideal bir ürün. Beyaz çikolata tadını her lokmada yoğun olarak hissedebilirsiniz.

Tadelle Gofret Beyaz üretiminde bol miktarda süt kullanılıyor. Bu sayede besleyici ve protein yönünden de zengin bir atıştırmalık olmayı başarıyor. Günün her saatinde keyifle tüketebilirsiniz. Ambalaj içerisinde ürün mevcut.

Her biri paket şeklinde tüketime sunulan bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının gofret kategorisinden temin edebilirsiniz. Sevdiğiniz lezzetleri başka adreslerde aramanıza gerek yok. Tamamı Bizim Toptan internet mağazasında ve sadece tek tıkla kapınıza geliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.