logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tadelle Beyaz Çikolata Fındık Dolgulu 30 g
  • resm Tadelle Beyaz Çikolata Fındık Dolgulu 30 g

Tadelle Beyaz Çikolata Fındık Dolgulu 30 gAdet Fiyatı : 19,00 TL
Paket Fiyatı (20 Adet) : 302,00 TL
Birim Fiyat: 15,10 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tadelle Beyaz Çikolata Fındık Dolgulu 30 g

Tadelle Beyaz Çikolata Fındık Dolgulu

Tadelle Beyaz Çikolata Fındık Dolgulu , ile birlikte beyaz çikolatanın tadını fazlasıyla hissedeceksiniz. Oldukça yoğun bir tat ile birlikte aynı zamanda içerisindeki fındık parçacıklı kakaolu çikolatayla üzerindeki beyaz çikolata ile birlikte tadelle beyaz çikolatalı fındık dolgulu en büyük zevkiniz olacaktır.

Aynı zamanda fazlasıyla enerji toplamanızın yanında hem de mutluluk sebebiniz de olacaktır. Çocuklarla birlikte, yetişkinlerin de yeni tercihi olacak olan beyaz çikolata fındık dolgulu, gün içerisindeki tatlı ihtiyacınızı da gidermeniz de yardımcı olacaktır.

Dizi izlerken, film izlerken, çocuğunuz dışarıda oynarken, ev içerisinde canınız atıştırmalık istediğinde tam da ihtiyacınız olan çikolata, yalnızca atıştırmalık olarak değil tadı ve muhteşem beyaz çikolata kaplaması ile da ağzınıza layık bir lezzet olacaktır. Arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte muhteşem samimi sohbetler yaparak anın keyfini çıkarmanın en tatlı yolu.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.