logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Superfresh Patates 9x9 2,5 kg
  • resm Superfresh Patates 9x9 2,5 kg

Superfresh Patates 9x9 2,5 kgAdet Fiyatı : 269,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 1079,60 TL
Birim Fiyat: 269,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Superfresh Patates 9x9 2,5 kg

Süperfresh Patates 2,5 Kg

Genetiği ile herhangi bir şekilde oynanmamış tohumlar kullanılarak üretilen patatesler tarlada özel olarak toplanır ve temizlenir. Ardından paketlenerek şoklama işlemi yapılır.  Süperfresh patates 2.5 kg olarak doğranmış şekli ile satışa sunulur.  Kullanım rahatlığı sunması açısından ise tercih edilebilirliği yüksektir.

Pişirme esnasında en iyi sonucu elde etmek istiyorsanız ürünün çözülmesini beklemeden kızgın yağda hazırlamalısınız. İsterseniz et ürünlerinin yanında aperatif olarak dilerseniz ise ev yapımı soslarınızla kolaylıkla servis edebilirsiniz.

Besleyici nitelikte olan bu ürün ekmek arasında ara öğün niteliğinde de tercih edilebilir. Gün içerisinde harcamış olduğunuz enerjiyi geri kazanmanızı destekler. Diyet lifler bulunduğundan dolayı da tercih edilmekte.  

Kalsiyum, demir, sodyum, fosfor olmak üzere çeşitli mineraller içerir. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde de patatesin etkisi oldukça yüksektir. Patates ürününü yaklaşık 5 dakika gibi kısa bir sürede hazırlayabilir ve lezzetle tüketebilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.