logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Solo Tuvalet Kağıdı 32'li

Solo Tuvalet Kağıdı 32'liAdet Fiyatı : 229,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Solo Tuvalet Kağıdı 32'li

Solo Tuvalet Kağıdı 32Li

Solo kağıt peçete üretimi konusunda ülkemizin lider markaları arasında yer alıyor. Hem uygun fiyat hem de kaliteyi bir araya getiren bu ürün günlük hayatınızı çok daha pratik bir hale getirecek. Tuvalet kağıdı konusunda da hem hijyenik hem de çok dokulu yapısı ile ilk tercih edilen seçenekler arasında kendini gösteriyor.

Solo Tuvalet Kağıdı 32Li şekilde toplu biçimde satışa sunuluyor. Bu şekilde daha makul fiyata daha fazla ürün elde etme imkanını elde edebilirsiniz. Solo kullanıcı memnuniyetini sağlamak adına paketlemeden ürün kalitesine kadar global standartları takip ediyor. Toplu halde satışa sunulan bu ürünlerin yumuşak dokusundan tasarruflu çift katlı yapısına kadar tam not aldığı da belirtilmeli!

Solo kalitesine Bizim Toptan güvencesi ile erişim sağlamak sizin için çok daha doğru bir seçim olacak! Bizim Toptan tüm bu kaliteli ürünlere toptan ve perakende biçimde en uygun fiyata erişim sağlamanızı mümkün kılacak! Uygun fiyat ve yüksek kalite Bizim Toptan kapsamında anında karşımıza çıkıyor!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.