logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şölen Luppo Bar Kek 30 g 24'lü

Şölen Luppo Bar Kek 30 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 198,00 TL
Birim Fiyat: 8,25 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şölen Luppo Bar Kek 30 g 24'lü

Şölen Luppo Bar Kek

Şölen lupa bar kek sayesinde en eğlenceli ve lezzetli şekilde enerjinizi toplayabilirsiniz. Şölen bu ürünü ile atıştırmalık alanında muhteşem bir adım atıyor. Ortaya çıkarılan üründe muhteşem lezzet kalitesi ve üretim aşamasında da özenli etkinin yansımasını görebilirsiniz.

Ders aralarında ya da işin yoğunluğundan bunaldığınız süreçlerde bir parça luppo yiyerek enerjinizi yeniden yerine getirebilirsiniz. Muhteşem yumuşak dokusunun yanı sıra sunulan lezzetlerin her biri kendine hayran bırakıyor. Besleyicilik ve enerji verme konusunda tam puan aldığının da ayrıca altı çizilmeli!

Bar kek üretim aşamalarından piyasaya sürme sürecine kadar denetimlerden sorunsuz bir biçimde geçiyor. Siz de harika bir etkiden istifade etmek isterseniz ve lezzeti çantanıza atarak istediğinizde lezzetten faydalanmak isterseniz doğru yerde bulunuyorsunuz.

Şölen atıştırmalık konusunda eşsiz bir etki sunuyor. Siz de en kısa süre içerisinde nitelikli bir tatlı seçimi yapmak ve uzun çalışma günlerine tatlı bir mola katmak için Luppo harika bir tercih olacak. Bu muhteşem ürün sizin için de günlük hayatın vazgeçilmezi olacak!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.