logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şölen Biscolata Mood Bardak Bitter 125 g

Şölen Biscolata Mood Bardak Bitter 125 gAdet Fiyatı : 34,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şölen Biscolata Mood Bardak Bitter 125 g

Şölen Biscolata Mood Bardak Bitter

Lezzetli atıştırmalık arayanlar Şölen Biscolata Mood bardak tercihinde bulunabilir. Çıtır bisküviden oluşan bu lezzet, akışkan çikolatası ile damaklara hitap eder. Yediden yetişme herkesin beğenisini toplayan atıştırmalıklar arasında boy gösterir. 

Şölen Biscolota Mood sadece lezzeti ile dikkat çekmiyor. Haricinde bisküvilerin üzerinde yer alan karakterler de eğlenceli hale gelmesini sağlamıştır. Herkes şansına göre aralarından tercihini yapar. Tercih edilen her karakter ayrı bir eğlence anlamına gelir. Özenle ve sevimli bir şekilde sergilenen şekiller başta çocukların beraberinde yetişkinlerin dikkatinden kaçmıyor. 

Akışkan çikolata kreması ile sürprizini ikiye katlar. Çıtır bisküvi içerisinden akışkan bir şekilde çikolata yayılmaya başlar. Ve akışkan ve lezzetli atıştırmalığa sahip olmayı kim istemez!

Adı üstünde karton bardak içerisinde temin edilir. Bardak üzerine şeffaf tutulmuş ve koruma ambalajına yer verilmiştir. Yine bardak üzerinde de eğlenceli karakterler yerini almıştır. Yani ambalajı ile de gözlere hitap eder. Bu şekilde başta çocukların dikkatinden kaçmaz. Eğlenceli karakterlere ve lezzete tanıklık etmek isteyenler Biskolata bardak tercihinde bulunabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.