logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şıpsevdi Portakal&Ananas Aromalı Sakız 100'lü

Şıpsevdi Portakal&Ananas Aromalı Sakız 100'lüAdet Fiyatı : 109,75 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 1998,00 TL
Birim Fiyat: 99,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şıpsevdi Portakal&Ananas Aromalı Sakız 100'lü

Şıpsevdi Portakal&Ananas Aromalı Sakız lü

Bazıları hiç büyümez. Siz de büyümeyenlerden misiniz? O halde Şıpsevdi furyasına siz de katılabilirsiniz. Her ne kadar küçüklüğün unutulmaz anlarında Şıpsevdi her an oradaysa günümüzde de anılarınıza eşlik ediyor. Şıpsevdi portakal ananas aromalı sakız sayesinde geçmişi yad etmek artık çok kolay.

Bir sakız nasıl olur da bir neslin tüm anılarında yer alır hiç düşündünüz mü? Şıpsevdi’ye sadece bir sakız gözü ile bakmak ne kadar doğru? Şıpsevdi aynı zamanda içinizdeki tüm hisleri dışarı vurmuyor mu? Özellikle de sakızın içinde bulunan yazılar ile! O yazıları hatırlıyorsunuz değil mi? Aşkın ne kadar kuvvetli bir his olduğunu bu yazılar ile öğrenmediniz mi?

Şimdi nostalji yapmaya hazır mısınız? Tekrardan aşk ile ilgili özlü sözlere sahip olmak, aşkın gücünü hissetmek istemez misiniz? Şıpsevdi portakal ananas aromalı sakız lü kutu sayesinde aşkın ne değerli olduğunu rahatlıkla algılayacaksınız.

Aşk kadar lezzet de önemli. O nedenle Şıpsevdi portakal ve ananas aşıkları için özel bir harman oluşturuyor ve sizlere sunuyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.