logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sera Orta Boy Buzdolabı Poşeti 24x38Cm Adet

Sera Orta Boy Buzdolabı Poşeti 24x38Cm AdetAdet Fiyatı : 17,95 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 861,60 TL
Birim Fiyat: 17,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sera Orta Boy Buzdolabı Poşeti 24x38Cm Adet

Sera Buzdolabı Poşeti Orta 24x38 Cm, doğa dostu bir poşettir. Derin dondurucu da ya da buzdolabınızın buzluk bölümünde saklamak istediğiniz her türlü gıda da yardımcı olmaktadır.
Sera Buzdolabı Poşeti Orta,meyvelerde, sebzelerde ya da kuru gıdalarda dışarıdan gelen virüslere karşı koruyucu bir üründür. Kışlık ürünlerin paketlenmesi, et ve et ürünlerinin saklanması ya da bunun gibi çeşitli ürünlerin saklanmasında yardımcı olmaktadır.
Ürün yapısı gereği paketlendikten sonra hava ile alışverişi keser. Aynı zamanda yiyeceklerin dış etkenlere karşı korunmasında önemli bir etki sağlar.
Bakteri, virüs ya da diğer etkenlere karşı, çoğunluğun tercihinde olmaktadır. Yapısı gereği oldukça kaliteli ve dayanıklıdır. Bu sebeple paketlendikten sonra yırtılma, delinme ya da içerisinde bulunan ürünün dışarıya sızması gibi durumlarda yaşanılmaz. Özellikle ev hanımlarının tercihinde olan ürünü siz de tercih edebilirsiniz. Yiyeceklerin, ilk günkü gibi tazeliğinin korunmasını isteyenler için mutfaktaki yardımcınızdır.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.