logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sera Çöp Torbası Büyük Boy 65x80Cm Adet

Sera Çöp Torbası Büyük Boy 65x80Cm Adet



Adet Fiyatı : 22,96 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sera Çöp Torbası Büyük Boy 65x80Cm Adet

Sera Çöp Torbası Normal Büyük 65x80 Cm, sağlam ve dayanıklı yapısı sebebiyle tercih edilen bir üründür. Esnek bir kalitede olması, çöp kovasına kolay bir şekilde yerleştirilmesinde önemli bir özelliktir.
Çöplerinizden tek seferde kurtulabilmek için oldukça ekonomik bir boyda yer alır. Aynı zamanda geniş ailelerin bulunduğu evlerde, iş yerinde, bürolarda, ofis ya da birbirinden farklı alanlarda kişilerin rahatlıkla kullanımındadır.
Çöpleriniz de herhangi bir sızma, dökülme ya da buna benzer durumlara maruz kalınmaz. Dışarıya atılırken ya da çöp toparlanırken pratik bir şekilde kullanılır. Geniş bir yapıdadır. Sabahtan akşama kadar biriken bütün çöplerinizi alabilir.
İçeriğinde kullanılan maddeler sebebiyle, kokuyu içine hapseder. Bununla birlikte dışarıya da kötü kokunun yayılmasını engeller. Yapısında kullanılan malzemeler ile birlikte uzun süreli kullanımlar için tercih edilmektedir. Sera Çöp Torbası Normal Büyük, her çöp kovasına uyumlu olabileceği gibi her alanda da kullanılabilir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.