logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Sera Büyük Boy Buzdolabı Poşeti 30x45 Adet

Sera Büyük Boy Buzdolabı Poşeti 30x45 Adet


Adet Fiyatı : 11,45 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 549,60 TL
Birim Fiyat: 11,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sera Büyük Boy Buzdolabı Poşeti 30x45 Adet

Sera Buzdolabı Poşeti Büyük 30x45, her evde kullanılan bir üründür. Buzdolabı poşeti, buzdolabının buzluk bölümündeki ürünlerin paketlenmesi için kullanılmaktadır. Burada aranılan en önemli özellik, poşetin oldukça kaliteli bir yapıda olmasıdır.
Buzdolabı poşeti kışlık ürünler hazırlanırken, etlerin paketlenmesinde ya da diğer sebze ve meyvelerin dışarıdan gelen bakterilere karşı korunmasında kullanılmaktadır. Bu sebeple kaliteli ve sağlam bir yapıda olması, kişilerin tercihinde olmaktadır. Uzun süreli olarak ürünler poşet içerisinde kalacağı için dışarıdan hava almaması önemlidir.
Kışlık ürünler ya da et ve et ürünlerinin paketlenmesi için kullanıldığı sırada yırtılma, delinme ya da buna benzer problemler yaşanılmaz. Büyük yapıda olması sebebiye, birçok ürünü rahatlıkla içerisine alabilir. Bu sebeple de tercih edilen bir ürün olmaktadır.
Mutfaklarda yardımcı olan buzdolabı poşeti, büyük boyda ve kullanım olarak da oldukça kaliteli bir yapıdadır. Sera Buzdolabı Poşeti Büyük,sizin de en önemli yardımcınız olabilir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.