logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sarelle Bitter Dolgulu Gofret 33 g 20'li

Sarelle Bitter Dolgulu Gofret 33 g 20'liPaket Fiyatı (20 Adet) : 228,00 TL
Birim Fiyat: 11,40 TL
Koli Fiyatı (120 Adet) : 1368,00 TL
Birim Fiyat: 11,40 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sarelle Bitter Dolgulu Gofret 33 g 20'li

Sarelle Bitter Dolgulu Gofret

Sarelle Bitter Dolgulu Gofret paketlerinin içerisinde 20 adet lezzetli ve çıtır kıvamlı 33 gramlık gofret bulunmaktadır. İçerisinde dolu dolu doğal fındıkların yer aldığı gofretlerde %58 bitter krema ve %3 bitter çikolata bulunuyor.

Çikolatanın yoğun lezzetini ve tadını alabileceğiniz gofretler aynı zamanda çıtır çıtır kıvama sahiptir. Sarelle Bitter Çikolata Kaplı Gofret, dış kısmındaki çikolata kaplamasının altındaki tek katlı gofret parçası ile tam bir lezzet şölenini sizlere sunuyor.

Çikolata kaplamalı kategorimizde yer alan lezzetli gofretlerin siparişlerini Bizim Toptan internet mağazamız üzerinden sizler de verebilirsiniz. Tek bir tıklama ile çıtır lezzetli gofretlerin adresinize kadar ulaşmasını hemen sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.