logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Sana Kase Margarin 250 g

Sana Kase Margarin 250 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Sana Kase Margarin 250Gr

Sana kase margarin lezzetli yemeklerin ve hamur işlerinin öncüsüdür. Bu ürün hamur işlerine çok yakışır. Hamur işleri ve yemeklerin olmazsa olmazıdır. Sana kase margarin kullanan kişiler yemeklerin içinde hemen tanırlar. Kahvaltılarında vazgeçilmezidir. Kızartılmış ekmeklerin olmazsa olmazıdır. Hafif ve güzel bir kokusu vardır. Sana kase margarin kokusuyla yemeklerin zengin bir hal almasını sağlar. 

Kahvaltılarınızı çeşitlendirmek istiyorsanız eliniz hemen bu ürüne gider. Damaklarda unutulmaz bir tat bırakır. Alışanları onsuz hamur ve ekmek kızartması yemezler. Sana kase margarin varsa ekmekler ve hamurlar daha lezzetlidir.

Yemeklerinde lezzetine lezzet katar. Sana margarin kullanılmayan yemekler hemen anlaşılır. Yemeklerin lezzetine zenginlik katarlar. 

Sana kase margarin enfes kıvama sahiptir. Bu ürün daha önce denenmediyse denenmeli ve lezzetinin keyfi çıkarılmalıdır. Kase margarin bir kere kullanıldıktan sonra verilen lezzet anlaşılınca artık vazgeçilmezdir ve mutfaklarda yerini alır. Geriye afiyetle yemesi kalır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.