logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Rulo Poşet Büyük Boy 200'lü

Rulo Poşet Büyük Boy 200'lüAdet Fiyatı : 69,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Rulo Poşet Büyük Boy 200'lü

Rulo Poşet Büyük Boy 200lü

Evlerimizin en büyük ihtiyaçlarından biri çöp poşetidir. Çöp poşeti konusunda kaliteli markalar seçerek akma derdinden kurtulabilirsiniz. Çöpün akması tüm evi batırarak kötü bir durum yaratır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için baştan tedbir alarak kaliteli çöp poşetleri tercih ederiz. Poşetler sadece çöpler için değil eşyalarımızı bir yerden bir yere de kolaylıkla taşımamızı sağlayan kullanışlı bir üründür. Büyük ve ağır eşyalarınızı kolaylık yerleştirebileceğiniz Rulo Poşet Büyük Boy 200lü sayesinde dilediğiniz eşyanızı taşıyabilirsiniz. Sığdırmakta zorlandığınız ürünlerinizi bu poşetlere koyarak istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Çöplerimiz kullandığımız poşetler son derece önemlidir. Küçük ve ince poşetler çöplerimizi muhafaza edemeyerek dökülmelerine ve yere akmalarına neden olur. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için kaliteli çöp poşetleri tercih ederek bu gibi sıkıntıları önleyebilirsiniz. Çöp poşeti konusunda aradığımız kaliteyi ve dayanıklılığı Rulo Poşetle sağlayabiliriz.

Poşetleri sadece çöp koymak için değil eşya taşımak için de kullanırız. Poşetin bizi yarı yolda bırakmaması için dayanıklılığı oldukça önemlidir. Poşet seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken husus dayanıklılıktır. Buna göre poşet seçimi yaparsak hem yarı yolda kalmayız hem de güvenli bir taşımayı mümkün kılarız.

Bizim Toptan sitesi üzerinden online bir şekilde Rulo Poşetlerden satın alabilirsiniz

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.