logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ruffles Ketçap Çeşnili Patates Cipsi Süper Boy 104 g

Ruffles Ketçap Çeşnili Patates Cipsi Süper Boy 104 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ruffles Ketçap Çeşnili Patates Cipsi Süper Boy 104 g

Ruffles Ketçap Çeşnili Patates Cipsi Süper Boy

Ruffles cipsleri hazırlanırken üretim aşamasında en iyi patatesler seçilir ve önce yıkama işleminden geçirilir. Yıkanan patatesler, soyma makineleri ile kabuklarından ayrılır. Doğrama makinelerinde ince bir şekilde kıyılır ve aynı zamanda paketin içindeki şekillerini alırlar. Uygun sıcaklıkta olan fırınlarda kıvamında pişerler ve tüketilmeye hazır hale gelirler.

İçeriğinde bitkisel yağlar ve tuz bulunur. Film ya da maç izlerken tüketmek son derece keyiflidir. Uzun bir süre dayanabilirler ancak son kullanma tarihine kadar tüketilmeleri gerekir. İçeriğindeki tuzu ve yağı uzun bir süre korurlar.

Patates cipsi kategorisinde süper boy paketler halinde satışa sunulan Ruffles Ketçap Çeşnili Patates Cipsini, Bizim Toptan internet mağazasından uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Üstelik süper boy özel paketi ile artık Ruffles keyfi çok daha uzun sürüyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.