logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Reis Trakya Baldo Pirinç 1 kg

Reis Trakya Baldo Pirinç 1 kg

200 TL Alışverişe %10 İndirim

Adet Fiyatı : 35,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Reis Trakya Baldo Pirinç 1 kg


Reis Trakya Baldo Pirinç mutfak içerisinde bulunan ve çeşitli yemekleri yapılan bir üründür. 1 kg boyutu sayesinde sofralarda her türlü yemekte kullanılabilir. Trakya’nın doğasından gelen pirinçler kalitelerini kokuları ve lezzetleri ile ortay koymaktadır.
Reis Trakya Baldo Pirinç Özellikleri
Reis Trakya Baldo Pirinç ambalajlamaları sayesinde, evlerde uzun süreli kullanım sağlıyor. Şehriye pilavı, sütlaç gibi geleneksel lezzetler pirinç olmadan asla olmaz. Kaliteli pirinç de kendini piştiği zaman belli eder. Yemeklere lezzetli bir tat verir ve yemeğin tam kıvamında olmasını sağlar. Suda haşlandığı zaman lapa kıvamını almaz, pirinçler tek tek ayrılır.
Tamamen doğal yapısı sayesinde yemeklere ayrı bir lezzet katar. İçerisinde hiçbir koruyucu madde ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Besin değeri ise oldukça yüksektir, pek çok yemeğin içinde kullanılarak doyurucu özelliğini ortaya koyar. Oldukça çeşitli faydaları olan besin öğesi, lezzet bakımından da oldukça önemlidir. Her yemeğin içinde tamamlayıcı malzeme olarak kullanılır. Tane tane, çok lezzetli ve lapa olmayan pilavlar hazırlamanızı sağlar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.