logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Reis Osmancık Pilavlık Pirinç 1 kg

Reis Osmancık Pilavlık Pirinç 1 kg

Sepette %20 İndirim

Adet Fiyatı : 14,90 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 298,08 TL
Birim Fiyat: 14,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.04.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Reis Osmancık Pilavlık Pirinç 1 Kg

Reis Osmancık Pilavlık Pirinç ekimi İpsala bölgesinde yapılmaktadır. %100 yerli üretimi olan Reis Osmancık Pilavlık Pirinç kolay kırılıp parçalanmayan bir yapıya sahiptir. Kolay pişen taneleri sayesinde birçok yemek yapımında kullanmaya uygundur. 

Reis Osmancık Pilavlık Pirinç 1 Kg sade ve etli pilav yapımında, dolmalarda, çorbalarda ve pirinç ile yapılan farklı yemeklerde kolaylıkla kullanılabilir. Kolay yumuşayan yapısı sayesinde sütlaç gibi tatlılarda kullanmak için de uygundur. Pirinç ile yapılan birçok yemeği Reis Osmancık Pilavlık Pirinç ile lezzetlendirebilirsiniz. 

Uzun olmayan küt yapısı sayesinde pişmesi kolaydır. Tekrar ısıtıldığında kırılma sorunu yaşanmaz. Daha lezzetli pilavlar için Reis Osmancık Pilavlık Pirinç kalitesini tercih edin! 

Reis Osmancık Pilavlık Pirinç ile pilavlarınız çok daha lezzetli olacak. Işık ve nemden uzak tuttuğunuz sürece uzun süre bozulmadan muhafaza edebilirsiniz. 1 kilogramlık paketiyle uzun süre kullanıma uygundur. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.