logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Reis Kırmızı Mercimek 1 kg

Reis Kırmızı Mercimek 1 kg


Adet Fiyatı : 18,90 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 378,00 TL
Birim Fiyat: 18,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 18.10.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Reis Kırmızı Mercimek 1 kg

Reis Kırmızı Mercimek 1 Kg

Reis kırmızı mercimek 1 kg paketlerde satışa sunuluyor. Oldukça ekonomik olan bu ürün ile en sevdiğiniz çorbalar ya da yemekler eşsiz bir tada kavuşacak. Tercihinizi kaliteli mercimekten yana kullanarak misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanız mümkün. İri taneleri, capcanlı rengi ile ezogelin çorbasının temel malzemesini oluşturan bu ürün uzun süre boyunca muhafaza edilmeye uygundur.

Mercimek çorbasının da ana malzemesidir. Üstelik yöresel birçok yemeğin içerisinde de tercih edilir. Geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Özellikle kuraklığa karşı dayanıklı olması nedeniyle ülkemizde İç Anadolu, Güney Doğu Anadolu bölgelerinde yetiştirilir.

Kırmızı mercimek kolay bir şekilde pişirilir. Pişirme süresinin kısa olması nedeniyle de ev hanımları tarafından tercih edilir. Pratik birçok yemek bu besin öğesi ile hazırlanır. Püre, çorba ya da yöresel köfteler içerisinde kullanılarak damaklarda şahane bir lezzete imza atar.

Sipariş ve satın alma işlemleri için uygun fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız Bizim Toptan Market sitesine erişim sağlamanız yeterli olacak.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.