logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pınar Doyum Büfe Salam 700 g

Pınar Doyum Büfe Salam 700 gAdet Fiyatı : 99,90 TL
Koli Fiyatı (9 Adet) : 899,10 TL
Birim Fiyat: 99,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pınar Doyum Büfe Salam 700 g

Pınar Doyum Salam Büfe 700 Gr.

Tost arasında, kahvaltı masalarında, sandviçlerde, gözlemelerde en çok aranan tatlardan biridir salam.

Salam hem çiğ bir biçimde hem de pişmiş olarak tüketime uygundur. İştah aça kokusu ile yaptığınız börek ve poğaçaların arasına koyulabilir, pizzalarda da bolca kullanılır. Hemen herkes tarafından oldukça sevilmektedir. Hemen her yiyecek ile uyumlu bir tat oluşturmaktadır. Kahvaltılık ürünler, omletler, diğer et ürünleri gibi pek çoğu ile yakışan bir tada sahiptir.

Salam ürünleri güneşe maruz kalmayacakları bir ortamda, hijyenik koşullarda saklandığında daha uzun süre tazeliğini koruyabilir. Salam paketlerinin içerisine hava girmesi de engellenmelidir. Çünkü bu durum salamın hızlı bir şekilde bozulmasına neden olacaktır. 700 gramlık silindir şeklinde piyasada yer alan salam çeşitlerini istediğiniz boyut ve şekillerde dilimleyerek, birçok yiyeceğin içinde veya yanında sunmanız mümkündür.

Pınar Doyun Salam Büfe 700 Gr. paketlerinden edinerek yiyeceklerinize lezzet katabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.