logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Nutzz Tuzlu Kızarmış Yer Fıstığı 55 g

Peyman Nutzz Tuzlu Kızarmış Yer Fıstığı 55 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Nutzz Tuzlu Kızarmış Yer Fıstığı 55 g

Peyman Nutzz Tuzlu Kızarmış Yer Fıstığı

Peyman Nutzz tuzlu kızarmış yer fıstığı ile her an çok daha heyecanlı, çok daha farklı. Çiğ kuruyemişlerin aksine kızarmış olanları tercih edenlerin ilk seçeneği yer fıstığı olur. Yer fıstığı her kesim tarafından sevilir ve dolayısıyla sıklıkla da tüketilir.

Hem mutlu hem de hüzünlü anlarınızda size eşlik edenleri gözünüzün önüne bir getirsenize. Her mutlu sofrada her hüzünlü alanda mutlaka Peyman ürünleri sizlere eşlik ediyor. İster yalnız olun ister kalabalık. Peyman her alana uyum sağlamayı başarıyor.

Peyman Nutzz tuzlu kızarmış yer fıstığı sayesinde, insanlar mutlu ve hüzünlü anlarına kapı açıyor. İster bir nişan gidin, ister deniz kenarında sakinliğin tadına varın. Her alanda kızarmış yer fıstığının eşsiz tadı sizlere eşlik edecek.

Lezzete önem verenler, tazelikten yana olanlar, her zaman doğadan ürünleri kullananlar Peyman ile kendilerini özel hissediyor. Ambalajı açmış olsanız dahi hiçbir şekilde bayatlama durumu yaşanmadığını,  insanların her zaman taze kuruyemiş yiyeceklerini görebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.