logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Bahçeden Kuru Kayısı 165 g

Peyman Bahçeden Kuru Kayısı 165 g


2 Adet üzeri 63,45 TL

Adet Fiyatı : 68,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Kuru Kayısı 165 g

Peyman Bahçeden Kuru Kayısı

Sindirim sistemi sağlığı açısından aynı zamanda içerisinde bulunan zengin lifle birlikte Peyman Bahçeden Kuru Kayısı yeni atıştırmalığınız olacaktır. Gün içerisinde avcunuza alacağınız Peyman Bahçeden Kuru Kayısı, sağlığınız açısından ve aynı zaman da kemikleriniz açısından da vazgeçilmeziniz olacaktır.

Gün içerisinde çeşitli işlerle meşgul oluruz. Çoğu zaman bilgisayar başında, ders çalışırken, telefon da arkadaşlarımızla sohbetler ederken, balkon da kız kardeşimizle otururken bizim hem sağlığımız için hem de gün içerinde kendimizi zinde ve açlık hissini çok yaşamamak adına sağlıklı bir ürün olan Peyman Bahçeden Kuru Kayısı.

Çocukların ve gençlerin yeni gözdesi olan değişmez atıştırmalığı olacaktır. Sindirim sistemi problemleri yaşayanlar için oldukça kıymetli olarak yerini alacaktır. Mutfak dolaplarınız da diğer atıştırmalıklarınızın arasında kesinlikle Bulundurmanız gereken bir üründür. En güzel anlar Peyman Bahçeden Kuru Kayısı ile birlikte tamamlanarak geçer.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.