logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peyman Bahçeden Kavrulmuş Antep Fıstığı 75 g

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Antep Fıstığı 75 gAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peyman Bahçeden Kavrulmuş Antep Fıstığı 75 g

Peyman Dorleo Antep Fıstığı 

Hem taze hem doğal. Bir başlayan bir daha bırakamıyor. Müptelası olacağınız lezzetler Peyman Dorleo paketleri ile mutfaklarınıza taşınıyor. Lezzet içerisinde kaybolacağınız, hayal alemlerine yol alacağınız tatlar ile tanışmak istemez misiniz?

Antep fıstığını kim sevmez? Karışık kuruyemiş tabaklarında ilk tüketilen Antep fıstığı değil mi? O halde Peyman Dorleo Antep fıstığıpaketler sayesinde tek taşınıza Antep fıstığı ile aşk yaşayabilirsiniz. Merak etmeyin, kimse dahil olmak zorunda değil.

Ne demişler, günde 1 avuç kuruyemiş tüketenler hastalıklardan teyit geçerler. Peyman ürünlerini tüketenler bilirler ki hayat çok uzun. Siz de hayatın uzunluğunda mükemmel bir yaşam sürmek istemez misiniz? Üstelik bunun için günde 1 avuç kuruyemiş yeterli olacak desek?

Doğadan ürünleri paketleyerek önünüze getiren Peyman, doğanın saflığını, temizliğini ve doğallığını her zaman bu paketlere istifliyor. Bahçeden evinize, çantanıza kadar uzanan bu doğallığın tadını çıkarmaya hazır mısınız? Üstelik büyük küçük ayırt etmeden herkes bu tadın müptelası olacak. Bir başlayan bir daha bırakamayacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.