logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Persil Gülün Büyüsü Çamaşır Deterjanı Toz 1,5 kg
  • resm Persil Gülün Büyüsü Çamaşır Deterjanı Toz 1,5 kg

Persil Gülün Büyüsü Çamaşır Deterjanı Toz 1,5 kgAdet Fiyatı : 79,96 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Persil Gülün Büyüsü Çamaşır Deterjanı Toz 1,5 kg

Derin temizleme teknolojisi içeren Persil Gold Gülün Büyüsü çamaşırlarda mükemmel sonuçlar elde etmeyi sağlar. Üstün formülü ile kumaşın derinliklerindeki lekelere ulaşarak en inatçı lekeleri dahi çıkarır.
İnatçı lekeleri yok eden temizleme teknolojisi aynı zamanda göz alıcı parlaklık, uzun süreli ferahlık ve üstün kumaş koruma özelliğine sahiptir. Türkiye'nin 1 numaralı sıvı deterjanı, geliştirilmiş formülü ile çamaşırlarda benzersiz parlaklık sağlar.
Defalarca yıkansa dahi kıyafetler grileşmez. Uzun süren yıkamada dahi ilk günkü gibi ferah giysilerin keyfini çıkarmayı sağlar, uzun süre kıyafetlerde kalıcı ve hoş bir koku bırakır. Temizlikte güçlü olmasına rağmen kumaşlarda oldukça naziktir.
Aktif bileşenlerin eşsiz kombinasyonu ile oluşan özel formülü çamaşırlar için komple çözümler sunar.  Gülün Büyüsü çamaşır deterjanıçamaşırlarda mükemmel sonuçlar için ihtiyacınız olan tek üründür. Mükemmel gül kokusu sayesinde ferahlığın yanı sıra doğanın benzersiz kokusunu hissetmenizi sağlar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.