logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pepsi Cola Pet Şişe 1,5 L
  • resm Pepsi Cola Pet Şişe 1,5 L

Pepsi Cola Pet Şişe 1,5 LAdet Fiyatı : 33,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pepsi Cola Pet Şişe 1,5 L

Pepsi Cola Pet Şişe 1,5 LT

Sıcak yaz günlerinde yemeklerin yanında vazgeçilmez içeceklerden bir tanesi olan Pepsi Cola, içeriğindeki maddeler sayesinde sindirim sistemini düzenleyen bir yapıya sahiptir. Serinletme özelliğine sahip olan Pepsi Cola ürününü yemeklerde, pikniklerde ve mangal partilerinde güvenle tüketebilirsiniz.

Buz gibi Pepsi Cola sıcak yaz aylarındaki en favori içeceklerden bir tanesidir. Ramazan aylarında kurulan sofralarda da Pepsi Cola ürününü yemeklerin yanında keyifle içebilirsiniz. Serin yerde muhafaza edilmesi gereken Pepsi Cola ürününü kapağı açıldıktan kısa bir süre sonra tüketmelisiniz.

Meyveli içecek kategorisinde 1,5 Lt (1 Adet) şişeler halinde satışa sunulan Pepsi Cola’yı, Bizim Toptan internet mağazasından uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.