logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Patos Rolls Acılı Süper Boy 109 g

Patos Rolls Acılı Süper Boy 109 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Patos Rolls Acılı Süper Boy 109 g

Patos Rolls Acılı Süper Boy

Kıtır kıtır atıştırmalık arayanlar cipslere göz atabilir. Farklı şekillere ve içeriklere sahip olan cipsler sayesinde açlığınızı geçiştirmeniz mümkün. Aynı zamanda hoş vakitlerde ortaya servis ederek misafirlerinizi memnun edebilirsiniz. 

Patos Rolls acılı süper boy şeklinde sık sık tüketenlere sergilenir. Süper boy olarak ifade edilir ve gramajı yüksek tutulmuştur. Özellikle de tadını beğenenler sık sık temin etmek yerine süper boy tercihinde bulunabilir. 

Adı üstünde acı baharatlara sahiptir. Kıvrık bir şekle sahip olan Patos Rolls, acı sevenlerin tercihi halinde. Son derece taze ve kıtır bir şekilde sergilenir. Bu haliyle başta yetişkinler olmak üzere çocukların da beğenisini toplar. 

Koruyucu atmosfer şartlarına bağlı olarak paketlenen ürünü, doğru şekilde saklamak gerekir. Örneğin havasız kalması ve serin ortamda muhafaza edilmesi halinde bozulmayacaktır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.