logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Parex Klasik Oluklu Sünger 2'li

Parex Klasik Oluklu Sünger 2'li


3 Adet üzeri 23,95 TL

Adet Fiyatı : 24,95 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 574,80 TL
Birim Fiyat: 23,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Parex Klasik Oluklu Sünger 2'li

Parex Klasik Oluklu Sünger 2'li, değişmeyen tercihinizdir. Ekstra güçlü etkisi ile birlikte yüzeylerdeki bütün kiri temizler. Su emiş gücü beklenilenin ötesinde bir performans göstermektedir.
Bulaşıklarda ya da diğer temizleme işlemlerinde, etkili bir temizlik sağlar. Temizlik sonrasında ürünlerinizde ya da bulaşıklarınızda tüylenme, iz bırakma gibi durumlar kesinlikle yaşanmaz.  Pratik ve konforlu bir temizlik isteyenler için aranılan bir süngerdir.
Oldukça zorlu bulaşıklarda, yağ kalıntılarında ya da inatçı lekelerde derinlemesine bir temizleme sağlanır. İçeriğinde kullanılan muhteşem formülü ile birlikte yüzeylerdeki lekelere karşı da etkilidir. Oluklu yapısı sebebiyle, tercih edilmektedir.
Parex Klasik Oluklu Sünger, yapısında kullanılan malzemeler, tırnakları korur. Aynı zamanda herhangi bir zarar da görülmez. Temizleme esnasında hafif ıslatılması gerekir. Muhteşem süngerli yapıda olması, deterjanı döktüğünüz anda yoğun bir köpük oluşumunu sağlar. Her türlü alanda rahatlıkla kullanılabilen ürünü, sizde bulaşıklarınızda ve temizlikleriniz de tercih edebilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.