logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Papia Tuvalet Kağıdı Kokulu 32'li

Papia Tuvalet Kağıdı Kokulu 32'li


Adet Fiyatı : 162,90 TL
Koli Fiyatı (3 Adet) : 470,70 TL
Birim Fiyat: 156,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Papia Tuvalet Kağıdı Kokulu 32'li

Papia Kokulu Tuvalet Kağıdı 32Li

Tuvalet kağıdı hem hijyenin sağlanması hem de kağıt israfının en aza indirilmesi için oldukça dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Papia bu konuda seçim yapılabilecek en uygun markaların başında geliyor. Siz de seçiminizi Papia’dan yana yaparak hem uygun fiyatlı hem de oldukça kaliteli şekilde tuvalet kağıdı ihtiyacını tamamlama imkanını elde edebilirsiniz.

Papia tuvalet kağıtlarının kokulu olması da ayrıca dikkat çeken ve memnuniyet yaratan durumlardandır. Bu şekilde tuvalet kağıdının kokusunun tüm banyoya yayılmasını sağlayarak oldukça temiz bir alana sahip olabilirsiniz. Papia hem dokusunun yumuşaklığı hem de size kazandıracağı bu mis gibi ortam ile markalar arasında fark yaratıyor!

Papia Kokulu Tuvalet Kağıdı 32Li şekilde satışa sunulmakta ve fiyat performans ilişkisi bakımından piyasada yer alan birçok markayı gerisinde bırakmaktadır. Siz de kısa bir zaman dilimi içerisinde Bizim Toptan üzerinden siparişinizi verebilirsiniz. Tuvalet kağıdı ihtiyacının en makul fiyatlar ile ve güvenilir bir alışveriş sonucunda karşılanması için Bizim Toptan oldukça uygun bir seçim olacak!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.