logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Pantene Şampuan 3'ü 1 Arada Güç ve Parlaklık 350 ml

Pantene Şampuan 3'ü 1 Arada Güç ve Parlaklık 350 mlAdet Fiyatı : 59,95 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 359,70 TL
Birim Fiyat: 59,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Pantene Şampuan 3'ü 1 Arada Güç ve Parlaklık 350 ml

Pantene Klasik Bakım 2 si 1 Arada Şampuan

Pantene saç bakımı denildiği zaman akla gelen ilk marka oluyor. Her saç tipi için hazırlamış olduğu özel serileri ile adeta evde profesyonel bakım yapmanızı mümkün kılan girişimlerin başında geliyor. Siz de saçlarınıza özen gösteriyorsanız klasik bakım şampuanını tercih ederek hem krem etkisini elde edebilir hem de muhteşem yumuşaklıkta saçlara erişebilirsiniz.

Pantene sağlık koşulları konusunda da oldukça hassas! Vücut ile ve saç derisi ile temas ettiğinde herhangi bir sorun meydana gelmemesi için global manada gerekli görülen sağlık testlerinin her birinden geçirilmiştir!

Pantene Klasik Bakım 2 si 1 Arada Şampuan şeklinde paketlenmiş ve uygun fiyatlardan satışa sunulmuştur. Ürüne Bizim Toptan garantisi ile erişim sağladığınız zaman bu kaliteli ürünlerin kesinlikle bütçenizi de olumsuz yönde etkilemeyeceğinden emin olabilirsiniz! Bizim Toptan en uygun fiyatlar üzerinden en kapsamlı kalitede ürünleri satın almanız için size fırsatlar sunuyor. Ayrıca satın aldığınız ürünler evinize kadar ücretsiz şekilde gönderilecek!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.