logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ona Ayçiçek Yağı Teneke 5 l
  • resm Ona Ayçiçek Yağı Teneke 5 l

Ona Ayçiçek Yağı Teneke 5 l

4 Adet üzeri 74,9 TL

Adet Fiyatı : 75,89 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 299,59 TL 303,57 TL
Birim Fiyat: 74,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 27.09.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ona Ayçiçek Yağı Teneke 5 l

Ona Ayçiçek Yağı Teneke 5 Lt

Ayçiçeği yağı ülkemizde yemeklerde en sık kullanılan maddelerin başında geliyor. Yemek lezzeti konusunda hassassanız yağ seçimi konusunda da oldukça dikkatli davranmalısınız. Yağın kalitesiz olması yemeğin tüm dokusunun sorunlu hale gelmesine neden olur. Tam da bu nedenle piyasada oldukça fazla alternatif olmasına rağmen yılların markası Ona’yı tercih etmek çok daha makul olacak.

Ona Ayçiçek Yağı Teneke 5 Lt paketleme işlemlerinden başlayarak ürünün kullanımına kadar her bir aşamada tüketici dostu bir yapıya sahip. Global anlamda geçirilmesi gereken tüm sağlık testlerinden oldukça iyi sonuçlar alan ürün aynı zamanda uygun fiyatlıdır. Piyasada aynı skalada yer alan birçok ürüne göre daha makul fiyatlar ile satışa sunulur.

Bu kaliteli ürüne erişim sağlarken Bizim Toptan firmasının kullanılması elde edilecek olan işlem hızını ve alışveriş güvenliğini direkt olarak artırır. Toptan ve perakende alımlarda tasarruf yapmak isteyen kişiler için harika bir tercih olacağı belirtilmelidir! Bizim Toptan satın almış olduğunuz ürünlerin kapınıza kadar gönderilmesini de sağlayacak!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.