logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ona Ayçiçek Yağı 2 L

Ona Ayçiçek Yağı 2 L



Adet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ona Ayçiçek Yağı 2 L

Ürün Adı: Ona Ayçiçek Yağı 2 L

İçindekiler: Rafine Ayçiçek Yağı

Alerjen Uyarısı: Belirtilmemiş

Menşei: Türkiye

Üretici: Bunge Gıda San. ve Tic. A.Ş.

Gıda İşletmecisi ve Adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-39-K-000065

Net Miktar: 2 L e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi): Enerji (kJ/kcal)100 ml için 3397/826 Yağ (g)91,8 Doymuş yağ (g)10,1 Tekli doymamış yağ (g)24,8 Çoklu doymamış yağ (g)56,9 Karbonhidrat (g)0 Şekerler (g)0 Protein (g)0 Tuz (g)0

Ürün Açıklamaları (Özel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları): Serin, kuru ve kokusuz ortamda; güneşten korunarak saklanmalıdır. delmeden plastik kapağı açarak kullanınız. Kullanımdan sonra kapağını kapatınız. Yağınızı içine su girmeyecek yerde muhafaza ediniz.

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Ayçiçek bitkisi özenle toplanarak belirli işlemlerden geçirilir. Fabrikalarda yapılan bu işlemin ardından ayçiçek yağının üretimi gerçekleşir. Birbirinden farklı kutu ve ambalajlarda satışa sunulan ayçiçek yağı, sofralardaki yerini her daim korur. Kızartma ve hamur işlerinde onun da etkisini görmek mümkündür. Farklı lezzetleri öne çıkaran Ona, yepyeni tatların harmanlanmasıyla yemeklere zemin hazırlar. 2 litrelik şişesinde satışa sunulan ürün, pratik kullanımı ile her daim farkını ortaya koyar. Dilerseniz ofisinizde veya çalışma alanınızda kendinize salata ve yemekler hazırlayabilirsiniz. Böylelikle bu yağı her yerde deneyimle fırsatı elde edebilirsiniz. 

Cazip Fiyat Seçeneği ile Ona Ayçiçek Yağı 2 Litre 


Sıcak ve soğuk sunum yapılan lezzetlerde kullanımı ile öne çıkan Ona Ayçiçek Yağı 2 litrelik şişesinde satışa sunulur. Rahat ve damlatmayan kapağı sayesinde pratik ve hızlıca işlerinizi bitirmenize yardımcı olur. Özel kapaklı tasarımı kolay bir şekilde açıp kullanabilmenizi sağlar.  Bu sayede çevreye yağ damlatma ve dökme gibi sorunları da ortadan kaldırır. Onun sayesinde kahvaltı sofralarını süsleyen kızartmaları rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra öğle ve akşam yemeklerinde de ondan yararlanabilirsiniz. Misafirlerinize hazırlayacağınız sofralarda, ayçiçek yağını kullanarak hamur işleri veya tatlılar hazırlayabilirsiniz. Böylelikle yepyeni ve pratik bir sunumun kapılarını aralayabilirsiniz. Misafirlerinize yepyeni  lezzetleri tattırmak istiyorsanız,  Ona markasının ayçiçek yağına başvurabilirsiniz. Gurmelerin de radarında yer alan bu yağ, kolay kullanılabilir şişesi sayesinde size zorluk çıkarmaz. Küçük işletmeler ve ofis ortamlarında da bu yağ oldukça kullanışlıdır. Dilerseniz bir veya birden fazla alarak onun etkisinden yararlanabilirsiniz. Avantajlı fiyatları ile öne çıkan ürünü bütçeniz doğrultusunda hemen satın alabiliriz.
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.