logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ona Ayçiçek Yağı 2 L

Ona Ayçiçek Yağı 2 L


Adet Fiyatı : 79,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ona Ayçiçek Yağı 2 L

Neredeyse her yemekte kullanılabilen ayçiçek yağı, ülkemizde çok sık tercih edilen bir ürün. Katmış olduğu lezzet ile ön plana çıkıyor. En doğal hali ile sofraların süsü olan ayçiçek yağı, çok değişik yemekler için ideal bir seçim. Yüksek bir dumanlama noktası olduğu için özellikle kızartmalarda başarılı bir sonuç vermekte. Kendisine özgü bir tadı var ve aroması oldukça çekici.

Doymamış yağ oranı son derece düşük olan ürün, sağlığını ön planda tutan kişiler için ideal. İçinde bulundurduğu birçok doğal malzeme ile beyin gelişimi konusunda avantaj sağlıyor. Özellikle salata yapılırken tercih ediliyor. Hiç bir katkı maddesi içermemesi ise en büyük özelliklerinin başında. Sindirimi zor değil. Mideyi rahatsız etmiyor.

Ona Ayçicek Yağı 2 Lt olarak üretildi. Trakyanın en güzel ve en kaliteli ayçiçek tohumlarından elde edildi. Özel bir şişe içinde satılmakta. İçeriğine dair birçok özellik üzerinde yer alan etikette bulunuyor. E vitamini yönünden çok zengin. Bizim toptan market ayrıcalığı ile uygun bir fiyat üzerinden satışa sunuluyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.