logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ona Ayçiçek Yağı 1 L

Ona Ayçiçek Yağı 1 L


Adet Fiyatı : 37,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ona Ayçiçek Yağı 1 L

Bir yemeğe en fazla tat katan besinlerin başında gelmektedir. Ayçiçek yağı ise en çok tercih edilendir. Ülkemiz bu açıdan son derece zengindir. Özellikle Ege ve Trakyada, dünyanın en lezzetli ayçiçekleri yetişmektedir. Özel yöntemler ile toplanan tohumlar, başarılı bir süreçten sonra yağ haline getirilmektedir. Sonrasında ayçiçek yağı olarak piyasaya sürülür.

Ayçiçek yağı, birçok yemekte kullanılır. En çok tercih edildiği yer ise kızartmalardır. Patates, biber ve benzeri sebzelerin kızartılması bu ürün ile çok kolaydır. Ekstra bir tat sağlar. İnsan sağlığı üzerinde olumsuz etkileri yoktur. İdeal bir kıvam sahiptir. Birçok ev hanımı tarafından salatalarda da tercih edilebilir.

Ona Ayçicek Yağı 1 Lt, el değmeden üretilmesi ile dikkat çekiyor. 1 litrelik özel bir ambalajı söz konusu. Mezelere katmış olduğu tat enfes. En iyi tohumlar ezilerek paketlendi. Vitamin yönünden çok zengin. Özellikle E vitamini ile biliniyor. Beyin gelişimi konusunda faydaları var. Bu özel ürünü bizim toptan marketin resmi sitesi üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.