logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Obaçay Karadeniz Bardak Poşet Çay 25x2 g

Obaçay Karadeniz Bardak Poşet Çay 25x2 g


2 Adet üzeri 17,5 TL

Adet Fiyatı : 18,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Obaçay Karadeniz Bardak Poşet Çay 25x2 g

Obaçay Karadeniz Çayı Bardak Poşet 25×2 Gr 

Çay sektöründe başarısını kanıtlamış olan Obaçay Türk damak tadına uygun en güzel çayları üretiyor. Karadeniz’in yüksek kesimlerinde ve temiz havasında yetişen çay yaprakları ile Obaçay Karadeniz çayı ağzımızı tatlandırmaya hazır. 

Obaçay Karadeniz Çayı Bardak Poşet ile kahvaltılarınızda ve istediğiniz her an kolay ve hızlı bir şekilde Karadeniz çayının lezzetini yudumlayabilirsiniz. Demlenmesi ve hazırlanması oldukça kolay olan Obaçay Karadeniz Çayı Bardak Poşet çay tiryakilerinin vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. 

Obaçay, dünyanın en güzel çayları arasında bulunan siyah Türk çayının en güzel örneklerini üretiyor. Çayın en güzel halini yudumlamanız için çay yetiştiriciliği ile ünlü Karadeniz’in en yüksek kesimlerindeki en taze çay yaprakları toplanmaktadır. 

Uzun uzun çay demlemeye vakti olmayanlar Obaçay Karadeniz Çayı Bardak Poşet 25×2 Gr ile geleneksel Türk çayının en kolay ve en lezzetli halinin keyfini sürebilirler.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.